• Özenle Yapılmış Bir İş, Diğerlerine Bir Sevgi Sinyali Gibidir...
ANKA TOZ BOYA olarak;
Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanını yanı sıra faaliyetlerimizi güvenle ,çevreyle dost olarak çevreye saygılı bir şekilde müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürünleri müşterilere sunmaktır.

Yönetim kadromuz; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.

VİZYONUMUZ


Türkiye’de ve Dünya’da sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Elektrostatik toz boya ve fırın boya konusunda sürekli gelişmeye açık organizasyon anlayışımız, güçlü teknik kadromuz ve altyapımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kurumsal vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzdan aldığımız ışığı profesyonellik ilkesiyle birleştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmek ve bu doğrultuda yeni ürünler ve hizmetler geliştirerek müşterilerimizle bilgiyi paylaşmak misyonumuzdur.


gebze fason toz boya